Ünnepi rend

Kedves Testvérek!

Húsvét szent ünnepén szeretettel hívogatunk mindenkit ünnepi istentiszteleti alkalmakra – a vírushelyzet miatt – az online térbe.

Húsvét 1. nap 900-kor a Duna World csatornán Balog Zoltán püspök úr tart élő adásban ünnepi istentiszteletet. Itt együtt élhetjük meg más településeken élő, és a határon túl lakó testvéreinkkel hitünket.

1000-tól egyházközségünk honlapján, a youtube csatornán és a facebook csoportban egyaránt megtekinthető gyülekezetünk úrvacsorás istentisztelete. Akik szeretnének a szent jegyekkel élni otthonaikban, az úrvacsorai liturgiában az előre elkészített jegyekkel megtehetik.

Húsvét 2. napján 1000-tól ünnepi istentiszteletet tartunk a megnevezett felületeken. Csak első nap lesz úrvacsorai liturgia. Kérjük a testvéreket, ahhoz csatlakozzanak!

Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Áldás, békesség!

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.